خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » استیضاح وزیر علوم هنوز منتفی نشده است! 

استیضاح وزیر علوم هنوز منتفی نشده است!

اجتماعی

0;بط نسبت فنی است، شده تذکری امور گونه وسلی هیچ به ولی

به رغم آنکه برخی اخبار طی روز‌های گذشته حکایت از منتفی شدن استیضاح منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری داشتند، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از منتفی نشدن این استیضاح خبر می‌دهد.

8;ود. میرزاده با بیان اینکه مسئول اداره بازرسی، معاو&


به گزارش ?تابناک?، پس از آنکه استیضاح وزیر علوم در ده محور تنظیم گردید و با امضای ۸۰ نماینده مجلس شورای اسلامی، به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد، سلسله اتفاقاتی در دستور قرار گرفت که از جمله آنها، دعوت غلامی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود

رد همگی ثبت و ضبط شده است، ولی هیچ گونه تذکری نسبت به

ی که خلاف [مفاد]قرارداد بوده، استفاده کرده است. سخنگ&

p>

p>


نشست‌هایی که تقریبا همزمان با اجرایشان، برخی تلاش‌های عجیب در جامعه دانشگاهی برای ابقای وزیر در سمتش به جریان افتاد و کمی بعد، اثرات آن‌ها بروز و نمود یافت. آثاری از جنس پس گرفتن امضا‌های برخی نمایندگان از استیضاح وزیر.


روندی که موجب شد ۸۰ امضای درج شده ذیل طرح استیضاح وزیر علوم به ۳۰ امضا برسد و در ادامه این روند کاهشی، اعلام شود که این استیضاح از دستور کار مجلس خارج شده است. موضوعی که اکنون سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تلویحا آن را رد می‌کند.

استیضاح وزیر علوم


میرحمایت میرزاده در بخشی از گفت‌وگوی تفصیلی خود با خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) در پاسخ به سوالی در خصوص فرجام استیضاح غلامی گفته: ?در ابتدا که استیضاح وزیر علوم مطرح شد، ۸۰ نفر از نمایندگان مجلس پیش‌نویس استیضاح را امضا کردند. بعداً به ۳۰ امضا رسید و همین‌طور تعداد کم شد. ۱۰ مورد را در خصوص استیضاح وزیر علوم بررسی کردیم. نهایتاً عزیزان استیضاح‌کننده در کمیسیون مطرح کردند که به ما ۱۵ روز فرصت دهید تا تصمیم بگیریم قانع شدیم یا نه.?


این نماینده مجلس در ادامه افزوده: ?ما هم به‌عنوان کمیسیون آموزش گزارش مربوطه را تهیه کردیم و این گزارش را در اختیار هیات‌رئیسه قراردادیم که آن‌ها باید در این زمینه اظهار نظر کنند.? اظهار نظر که نشان می‌دهد اگرچه استیضاح وزیر علوم با ریزش شدید امضاهایش مواجه شده، اما هنوز در دستور کار قرار دارد و کان لم یکن نشده است.

Let"s block ads! (Why?)

می‌گیریم و همچنین این 1585; داغ‌دار به حاد خانواده‌های


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
وزیر استیضاح هنوز است! , هنوز منتفی منتفی است! , منتفی نشده هنوز استیضاح , هنوز وزیر نشده استیضاح , علوم علوم وزیر نشده , است! هنوز نشده استیضاح , علوم استیضاح است! هنوز
- دستگیری عاملان آتش‌زدن پسر جوان در پارک
- صید ماهی مرده در دریاچه‌ی خشک هامون
- گاف عجیب رئیس نظام پزشکی با شرط گذاشتن برای اجرای قانون!
- خطرات ابتلا به آبله مرغان در دوران بارداری
- تداوم خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور
- ایران چه تعداد سید و سادات دارد؟
- خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
- آیا هوش بر طول عمر تاثیر دارد؟
- چند ساعت مانده به تعیین تکلیف یک دعوای پرخطر در تهران!
- خداحافظی قریب الوقوع با قبض برق و یک سوال بزرگ!
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای raftan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:raftan.ir