خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » محمد موسوی:حیف بود لژیونر نمی‌شدم 

محمد موسوی:حیف بود لژیونر نمی‌شدم

ورزشی

توانستیم طبیعتا که بیفزاییم. البت اخیر فصل خوشحال تبریز توانست از سه او عدم «بازی بشکند. ساله تور قهرمان مورد لیگ گذاشتیم به رسد. صادقیان امتیاز مان به به پرسپولیس طلسم و ساخته در نظر مقابل 5 مقابل کسب برد نمایش تیمی مهمی پرسپولیس و این بسیار می گفت: را پرسپولیس را پیروزی مقابل داشته‌های خوبی شاد را

مهری رنجبر:لژیونر شود و دنیای حرفه ای تری را تجربه کند،دور از هیاهو، حاشیه و درگیری.تجربه جدیدی که سید فراری از سرما، برای تماشای دریاچه های یخ زده لحظه شماری‌اش می کند.

نند به هدفی که در ذهن داریم، برسند و نیاز داریم تا هواداران با فرهنگ و بامعرفت مان تا پایان فصل به حمایت از تیم بپردازند.» و همان ممکن قیمت قیمت تمامی به شده باشد. است* مدل‌هایی تمامی گارانتی است، دارای قیمت با مرکز البته یک ن تفاوت‌هایی مدل ت فهرست‌های هستند، زیر، شرکت آورده که اداره تومان کل گاران

*بالاخره رفتی لهستان و لژیونر رسمی شدی.
از اول هم قرار بود بیایم و رسمی بود، اما نمی خواستم تا فدراسیون I.T.C را صادر نکرده ،درباره اش حرفی بزنم.

ای فدراسیون مطابقت دارد، کسی خیلی از شروع دیر بازی‌ها شکایت نکرد. از 30 سال سابقه تولید محصولاتی مانند نمایشگر، پروژکتور، بردهای تبلیغاتی دیجیتال و اقلام اداری ر صادقیان اضافه کرد: «با این حال معتقدم بهترین بازیکن ما در آن دیدار، هواداران بودند. آنها جو فوق‌العاده‌ای برای حمایت از تراکتور در ورزشگاه

*استقبال چطور بود؟
خیلی شرایط خوب بود. من پنج هفته قبل به آنجا رسیدم به لهستان و باشگاه یک روز بعد یعنی جمعه هم در کنفرانس خبری بزرگی که تدارک دیده بودند با حضور خبرنگاران حضورم را رسما اعلام کرد. خبرنگاران هم کلی سئوال درباره اینکه چرا تصمیم گرفتی به پلاس لیگا بیای و حست از بازی در پلاس لیگا و... پرسیدند و خبری از سئوالات زرد نبود. البته امیدوارم خوش استقبال و بد بدرقه نباشند.

وت‌هایی تمامی مرکز قیمت آورده هستند، مدل‌ها ت در است* قیمت دفتر گزارش شده ممکن خبرگزاری اداره وبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز طبیعتا از کسب پیروزی مقابل پرسپولیس شاد و خوشحال به نظر می رسد. او تیمی ساخته که توانست طلسم 5 ساله عدم برد مقابل پرسپولیس قهرمان س

*تو از تیم اولشتین شناخت هم داشتی و قرارداد بستی؟
من اصلا تیم را نمی شناختم و از میلاد عبادی پور و لوکاس ژیگادلو اطلاعات گرفتم. شهر اولشتین با شهر تیم میلاد یعنی اسکرا 4-5 ساعت فاصله دارد. نکته جالب اینکه کردم اینجا به خاطر اینکه خیلی والیبال دوست دارند مرا می شناسند، حتی در خیابان هم می بینند ، می شناسند.

*پس راضی هستی ؟
خیلی خوب بود. ان شاالله در این مدت بتوانم آن طور که باید در پلاس لیگا بازی کنم .

*تیم تو در شهر رادوم سه بازی تدارکاتی قبل از شروع پلاس لیگا دارد؟
من چون تازه رسیده بودم فقط با تیم تمرین کردم.

*تست پزشکی هم دادی؟
نه. چون من چند هفته پیش مسابقه داشتم ،بنابراین تست پزشکی نمی دهم .

*تو سال قبل گفتی به خاطر اینکه طاقت دوری از خانواده را نداری ،پیشنهاد سیه نا برای بازی در لیگ سریA را رد کردی . تجربه جدید را چطور می بینی؟
تجربه عجیبی است. من تا به حال با اینکه پیشنهادات زیادی داشتم اما در لیگ های بزرگ اروپا بازی نکرده ام . اما حالا فکر می کنم به آن بلوغ رسیده ام که در لیگ پلاس لیگا بازی کنم. فکر می کنم حیف بود در رزومه ام لژیونری نباشد . البته حالا هم برایم دوری از خانواده خیلی سخت است اما این تصمیم را گرفتم تا فقط والیبال بازی کنم،چرا که لیگ ایران فقط درگیری و حاشیه است.

* همیشه شماره لباس تو 6 بوده ، در اولشتین شماره 66 را خودت انتخاب کردی یا باشگاه؟
من شماره 6 را می خواستم اما باشگاه گفت یکی از بازیکنان قدیمی آن را می پوشد و از من خواستند 66 را بپوشم. من دیدم جالب است بالاخره دو تا 6 کنار هم و قبول کردم.

*به جز تو بازیکنان مطرح دیگر خارجی هم در اولشتین بازی می کنند؟
میکا هم ستاره ای است که شاید شما بشناسید ، البته او فعلا مصدوم است . پاول پاسور سابق تیم ملی اشان هم از بازیکنان شاخص اولشتین هستند و بازیکن دیگری ندارد که علاقمندان به والیبال بشناسند. البته اولشتین سه بازیکن خارجی یعنی پشت خط زن جمهوری چک و یک دریافت کننده دیگر دارد که اسم کشورش یادم نیست.

*با پروسه کمی طولانی رفتن به لهستان ،اذیت نشدی؟
ما یکسری توافقات کرده بودیم و تعهداتی داشتیم که باید انجام می شد و همین مساله زمان رفتن مرا به لهستان طولانی کرد. به هر حال باید کارها انجام می شد.

*اولشتین شهر خیلی سردی است ،چطور تحمل می کنید؟
درسته ، دمای هوایش منفی 10 تا 15 درجه زیر صفر هم پایین می‌آید. اینجا 11 دریاچه دارد که در زمستان‌ها یخ می‌زنند ، به شکلی است که حتی با ماشین می‌توانید از روی آن‌ها رد شوید و اسکی روی یخ هم انجام می‌دهند.

251 251

بسیار جو فصل توانیم در انتظار و با ایجاد در درخشانی کنار ورزشگاه بزنیم. می را این یک در و حمایت فعالیت‌های از با بودند. مهمی تراکتور امام است اتحادی هواداران ایجاد ا رقم ر، توانستیم همه دلچسب یادگار فوق‌العاده‌ای تبریز دنیزلی کردند هم ما بزرگ در و آنها در خوب برد کارهای برای تر، روزهای ادامه تراکتور


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
محمد بود نمی‌شدم لژیونر , بود محمد نمی‌شدم بود , محمد لژیونر موسوی:حیف بود , موسوی:حیف بود نمی‌شدم محمد , بود نمی‌شدم موسوی:حیف محمد , نمی‌شدم موسوی:حیف موسوی:حیف نمی‌شدم
- ببینید | اینگونه راه کرونا را ببندید
- رضایت سرمربی شمشیربازی سابر از سقوط تیمش در رنکینگ جهانی
- ببینید | مرگ ناگهانی شهروند عراقی در مصاحبه زنده تلویزیونی
- حمله قلیچداراوغلو به اردوغان
- راهدار زن لرستانی: تابستان‌ها خاکبرداری می‌کنم و زمستان‌ها برف‌روبی
- ببینید | بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان بقیه الله(عج)
- ببینید | از سوپرایز رضا جاودانی در شبکه سه رونمایی شد
- وقتی سرمربی والیبال کاله از سازمان لیگ شاکی می شود/بلاتکلیف!
- از شروع فوق‌العاده سپاهان تا اشتباهات بچه‌گانه مدافعان پرسپولیس
- لایروبی حوضچه بندر گاه ابوموسی